Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG

Rádi byste zorganizovali meeting s kolegy, setkání s přáteli, narozeninovou oslavu, školení, prezentaci výrobků nebo služeb v parku Stromovka?

Chcete si vaši událost naplno vychutnat a užit bez složitého zařizování všeho potřebného jako je  cattering, nábytek, návrh konceptu a designu, zajištění audiovizuální techniky apod.?  

 

Nechte to tedy na nás a my vše zajistíme dle Vašich požadavků.

KONSULTACE

Máte v hlavě nápad na událost, ale nevíte, jak ho uchopit a rádi se svěříte do péče profesionálů v oboru? Tato služba je samozřejmostí u každé akce, kterou pořádáme.

KOORDINACE

Máte specifické požadavky na průběh Vaší události a chcete, aby vše proběhlo jako na drátkách? Potřebujete hostesky, které Vašim hostům pomohou se zasedacím pořádkem, případně je provedou a ukáží jím vše, co jste si pro ně připravili?

VYTVOŘENÍ KONCEPTU A DESIGN

Rádi byste akci, která se od ostatních odlišuje? Potrpíte si na piráty, jednorožce, určitou barvu, případně potřebujete vytvořit koncept pro Vaši společnost a zapracovat do designu Vaše firemní logo? I s tímto Vám velmi rádi a profesionálně pomůžeme.

VÝBĚR MÍSTA

Plánujete oslavu pro 10, 100 nebo 1000 hostů? Nebojte se, že bychom pro Vás nenašli vhodný prostor.

MENU A CATTERING

Chcete si na Vaší akci dopřát šesti chodové menu těch nejlepších delikates, které Vám budou servírovat číšníci až na stůl? Radši byste koktejlový večírek se stanicí, kde Vám kuchař připraví čerstvé finger food středomořského stylu a studený bar? S naším týmem kuchařů jsme schopni vytvořit cokoliv.

FOTOGRAFIE A VIDEO

Potřebujete profesionální fotografy, kteří Vaši akci zvěční a editované fotografie či video Vám doručí v dohodnutém termínu a v kvalitě, jakou požadujete? Nebojte se zeptat.

AUDIO-VIZUÁLNÍ PRODUKCE

Obáváte se, že na Váš večírek neuvidíte a nic na něm neuslyšíte? S námi se toto nestane.

VÝZDOBA

Rádi byste svou párty přenesli do 20 let 19. století? Nebo by Vaši hosté uvítali atmosféru Karibského moře s pestrými barvami exotických květin? Nic není překážkou.

POPTÁVKA EVENTU

Máte-li zájem o vytvoření eventu na míru, prosím věnujte nám pár minut času.